Beylikdüzü/İstanbul

E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret

İlk e-Ticaret web sitelerinin 1998'de piyasaya sürülmesinden bu yana çevrimiçi alışveriş deneyimi büyük ölçüde değişti. Tüketiciler, favori markalarının çevrimiçi bir varlığa sahip olmasını bekliyor ve kullanımı kolay ve görsel olarak çekici olmasını istiyorlar. Karmaşık yazılımların sezgisel görünmesini sağlamak kolay bir iş değildir; ancak, Webify'ın e-Ticaret web sitesi tasarımcıları ve yazılım mühendislerinden oluşan ekibi bu mücadeleye hazır.

E-ticaret başarısı işiniz için çok önemlidir. Ziyaretçileri ödeme yapan müşterilere dönüştüren güçlü ve güvenli web siteleri oluşturuyoruz. E-ticaret hizmetlerimiz site tasarımı, veri entegrasyonu, ödeme entegrasyonu, alışveriş sepeti tasarımı, ürün resimleri, müşteri hizmetleri ve daha fazlasını içerir.

Bir e-ticaret web sitesi, ürünlerinizi doğrudan hedef kitlenize satmanıza olanak tanır. Ürünler toplu olarak satılabilir veya tek seferlik satışlar için kupon kodları gönderebilirsiniz. Her iki durumda da, müşterilerin beklemeye gerek kalmadan mal satın almaları için kolay bir yoldur. Müşteri bilgileri ve e-posta pazarlama yoluyla hangi müşterilerin hangi ürünleri satın aldığını takip edebileceksiniz. Yaklaşan bir ürün lansmanı hakkında onları bilgilendiren bir e-posta göndermek, insanların sitenizi ziyaret etmesini ve sipariş vermesini sağlamanın başka bir harika yoludur.

Çevrimiçi bir işletmeyseniz, yakın zamanda e-ticaretin elektronik alanına genişleyen tuğladan harç işine veya fiziksel varlığınız yoksa ve işiniz yalnızca İnternette yürütülüyorsa, siteniz olmalıdır. mobil uyumlu ve müşterilerinizin gezinmesi kolay. Başarınız buna bağlı. Sitenizi oluşturmak için eski teknolojilere güvenmeyin; en son gelişmeleri ve trendleri kullanın, böylece sitenizin kalabalığın arasından sıyrılma zamanı geldiğinde ön plana çıkabilsin.