Profesyonel bir web sitesine mi ihtiyacınız var Webify hep yanınızda...
Beylikdüzü/İstanbul

SEO (AMO) Arama Motoru Optimizasyonu

highlight image 1

SEO (AMO)

Webify, arama trafiğinin doğal büyümesini sağlayan, müşteri odaklı bir SEO şirketidir. Bire bir ilişkilerin gücüne çok inanırlar ve müşterilerine ayrıntılı aylık raporlar sunarlar.

Arama Motoru Optimizasyonu, ürün veya hizmetlerinin hedef kitlesi tarafından keşfedilmesini ve satın alınmasını isteyen her şirket için en önemli pazarlama stratejisidir. Google ve Yahoo gibi Arama Motorları, internetteki bilgilere ana geçitlerdir. Milyonlarca insan, istedikleri veya ihtiyaç duydukları hizmetleri ve ürünleri keşfetmek için bu siteleri kullanıyor. Arama Motoru Optimizasyonu, birisi anahtar kelimelerinizi içeren bir arama sorgusu girdiğinde şirketinizin web sitesinin fark edilmesini sağlar.

SEO, yalnızca web sitenize trafik çekmekle ilgili değildir; müşteriler sizinki gibi işletmeleri ararken bulmanız gereken araçları size vermekle ilgilidir. Bu nedenle, dönüşümleri artırmak ve kârlılığınızı oluşturmak için ne gerektiğini bilen bir şirketle çalışmak çok önemlidir.

SEO uzun vadeli bir taahhüttür ve çabalarınızın sonuçları ancak zamanla görünür olacaktır. Tüm bir web sitesinin yapısını ve yaklaşımını bir gecede değiştirmek sinir bozucu olabilir, ancak bu tür değişiklikleri çok aceleyle yapmak muhtemelen onların faydalarını baltalayacaktır. Genel olarak konuşursak, uzun vadeli sıralamanızı mümkün olduğunca iyileştirebilmeniz için SEO‘ya yavaş ve istikrarlı bir yaklaşım benimsemek en iyisidir.

Temel SEO ilkelerini içerik stratejinize uygulamak, muhtemelen daha yüksek sıralamalara ve sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesine neden olacaktır. Ayrıca, bu ilkeleri uygulamanın zaman alabileceğinin ve çok fazla özveri gerektirebileceğinin farkında olmalısınız, bu nedenle hemen sonuç görmezseniz cesaretinizin kırılmaması önemlidir. En etkili SEO stratejileri, kısa vadeli olanlardan ziyade uzun vadeli sonuçlar veren stratejilerdir.